logo

Schemat "przód amortyzatory spis części" do KTM 200 EXC

04. wybierz schemat

Wybierz schemat z listy

przód amortyzatory, półki zawieszenia

Schemat części

przód amortyzatory spis części

Schemat części

blaszki do settingu zawieszenia

Schemat części

kierownica i osprzęt

Schemat części

stopki postojowe

Schemat części

amortyzator tył

Schemat części

amortyzator tył spis części

Schemat części

układ wydechowy

Schemat części

Filtr powietrza

Schemat części

zbiornik paliwa, siedzenie, pokrowiec

Schemat części

czasza, błotniki

Schemat części

Koło przód

Schemat części

Koło tył

Schemat części

wiązka elektryczna wiązka

Schemat części

Zacisk hamulcowy tylny

Schemat części

Zacisk hamulcowy + tarcza przód

Schemat części

tył hamulec - pompa

Schemat części

Przedni hamulec

Schemat części

oświetlenie SYSTEM

Schemat części

system zabezpieczający

Schemat części

Dodatki opcjonalne

Schemat części

Special tools (engine)

Schemat części

pokrywa sprzęgła

Schemat części

REED VALVE CASE

Schemat części

wał korbowy, tłok

Schemat części

cylinder, głowica

Schemat części

sprzęgło

Schemat części

TRANSMISSION I - MAIN SHAFT

Schemat części

skrzynia biegów - wałek zdawczy

Schemat części

skrzynia biegów-automat zmieniający

Schemat części

układ chłodzenia

Schemat części

zawór wydechowy

Schemat części

układ zapłonowy

Schemat części
Lp. nazwa i numer części cena ilość
Lp. nazwa i numer części cena ilość
3

ADJUSTING KNOB + SCREW

48600812S

10.33 
4

VENT SCREW M4X8

48600481

4.18 
5

O-RING NBR 3,7X1,6

48600009

4.67 
12

OUTER TUBE L577 D54/60MM 2L

48600736

1412.90 
13

FORK PROTECTION RING 08

48600698

11.62 
15

DU-BUSH D48XD52X12DDL02

48600429

35.18 
16

SUPPORT RING 50 X 57,6 X 1,5

48600013

18.88 
17

OIL SEAL RING 48X57,8X9,5 03

48600347

60.70 
18

LOCK WASHER SB58

48600070

7.01 
19

DUST CAP D=48 58,4X11,8

48600400

59.96 
22

DU-BUSH D47XD49X20DDL02

48600428

35.18 
24

HYDR.STOP L=200 D=31,9 CPL. 07

48600557S

98.71 
30

ADJUSTING TUBE L=520 07

48600559

25.34 
31

PISTON ROD D=12 L=554 ALU

48600568

316.73 
33

ADJUSTER NEEDLE 07

48600277

19.93 
34

O-RING 2X1,5 NBR

48600298

9.59 
35

REBOUND SPRING C=4N/MM

48600444

10.89 
36

WASHER 32X42X2,5

48600113

18.39 
38

SPRING 4,0N/MM SET D=5,0MM

91410013S

663.34 
38

SPRING 4,8N/MM SET

91410017S

513.77 
38

SPRING 4,6N/MM SET

91410016S

513.77 
38

SPRING 4,4N/MM SET D=5,1MM

91410015S

513.77 
38

SPRING 4,2N/MM SET D=5,0MM

91410014S

513.77 
38

SPRING 3,8N/MM SET D=4,9MM

91410012S

513.77 
39

INTERM. RING 26,2 X 43 X 3

48600021

33.09 
40

GUIDING BUSH REBOUND SPRING

48600525

15.25 
42

SCREW SLEEVE M27X,08 L=100 KPL

48600762S

62.79 
43

O-RING 6X1,2 NBR

48600299

9.59 
44

REBOUND SPRING L=32 C=17

48600511

18.39 
45

PISTON ROD REBOUND

48600576

39.05 
47

SHUTTLE VALVE SPRING C=0,4

48600382

8.30 
51

PISTON RING 5X1X68

48600455

54.80 
52

PISTON REBOUND SX 2007

48600575

72.88 
55

NUT M6X0,5 REBOUND

40540486

9.04 
57

ADAPTER SLEEVE D23/D28

48600764

42.37 
58

PIPE D23/L350 09

48600763

136.41 
59

O-RING NBR 46 X 2

48600048

7.01 
60

AXLE CLAMP L/S+TUBE CPL. 09

48600237S3

1719.29 
61

AXLE CLAMP R/S + TUBE CPL.09

48600238S4

1664.50 
62

HH COLLAR SCREW M8X25 TX40

0025080256

11.62 
63

CHECK VALVE NUT M6X0,5 D=2

48600163

20.42 
64

SPRING CHECK VALVE D=0,7

48600202

4.67 
69

TAP COMPRESSION CPL. 07

48600586S

148.28 
71

PISTON COMPRESSION D=27,9

48600047

162.24 
72

O-RING NBR 21X2

46811499

5.47 
73

O-RING NBR 24X2

35480320

5.17 
81

COPPER WASHER 29,5X33,5X1

48600004

5.72 
82

RUBBER CAP D=35MM

48600141

6.77 
83

FORK OIL SAE5 5L 2005

48600401S1

472.69 
85

PRE-LOAD ADJ. M51X1,5 09

48600431S2

514.32 
86

SPACER 42X26,5X10

48600038

15.25 
87

SPACER 42X26,5X5

48600037

15.25 
88

SPACER 42X26,5X2,5

48600036

15.25 
89

SPACER 42X26,5X1,5

48600053

15.25 
98

SILICONE GREASE F. DUST STRI

T511

172.32 
99

REPAIR-KIT EXC FRONT FORK 2009

R14016

353.63