DOŁĄCZ DO NAS! PRACA SZUKA CZŁOWIEKA!

02-03-2017

Zakres obowiązków:
- wprowadzanie zamówień do systemu
- wprowadzanie faktur
- przygotowanie produktów do wysyłki
- dbanie o ekspozycję w salonie

Co oferujemy:
- elastyczny grafik
- umowa zlecenia oraz wynagrodzenie rozliczane godzinowo
- zdobycie doświadczenia w branży E-COMMERCE w największym sklepie online marki KTM  w Europie Środkowo-Wschodniej
- nauka pracy w Dziale Obsługi Klienta
- praca w młodym zespole pasjonatów motocykli marki KTM

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego
- znajomość obsługi komputera – m.in. Mozilla Thunderbird, MS Outlook
- umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
- dobra organizacja pracy, sumienność
- miła aparycja
- gotowość i chęć do nauki

Mile widziani studenci jak i studentki. Nie wymagamy doświadczenia w branży, wszystkiego Cię nauczymy.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres [email protected] CV ze zdjęciem i dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Darmowa przesyłka od 350 PLN
zadzwoń do nas