logo

wróć do news

Tytuł Mistrza Polski dla Oskara Kaczmarczyka

09-10-2017
Kaczmarczyk bez wątpienia może mówić o udanym dla siebie sezonie Mistrzostw Polski SuperEnduro. Po zwycięskiej inauguracji cyklu nie odpuścił ani razu, w efekcie czego na 9 eliminacji sezonu aż dziewięciokrotnie to własnie zawodnik KTMSKLEP.PL stawał na szczycie podium. I choć wydawało się, że podczas finału - ze względu na pęknięte żebro, którego kontuzji Oskar nabawił się w tygodniu poprzedzającym zawody - może nastąpić zachwianie jego perfekcyjnego sezonu, tak ponownie zwyciężył i to w najpiękniejszym stylu. Po wygranych kwalifikacjach przyszła pora na wynik 1-1-1.

Rider KTMSKLEP.PL nie kryje swojego zadowolenia!

To nie była łatwa eliminacja. Mocne opady deszczu w tygodniu poprzedzającym zawody solidnie nasączyły tor. Organizatorzy robili co mogli, by osuszyć teren, ale mimo ich starań wciąż było bardzo ślisko, przez co nie trudno było o błąd. Jak się czuję? Fantastycznie! To był dla mnie świetny sezon zarówno jeśli mowa o krajowym SuperEnduro, jak i sezonie Hard Enduro. W końcu udało mi się to, co niestety w poprzednich sezonach mocno mnie prześladowało, czyli ukończyć sezon bez żadnej kontuzji. A tego bardzo potrzebowałem! Zdobyłem upragniony tytuł, jednak nie dokonałbym tego bez sztabu ludzi, którzy mnie wspierali i wierzyli we mnie. Dziękuję więc moim rodzicom, przyjaciołom i wszystkim sponsorom. Nie tylko zdobyłem tytuł, ale także udowodniłem coś samemu sobie. Teraz pora skupić się Mistrzostwach Świata, których start już w grudniu. Przede mną bardzo intensywne tygodnie.

W klasyfikacji generalnej klasy Open świetny wynik wykręcił z kolei drugi z naszych jeźdźców - Adrian Andrzejak. Po 9 eliminacjach Adrian został sklasyfikowany na 3 miejscu, co dało mu tytuł II wicemistrza Polski!

Oskarowi i Adrianowi serdecznie gratulujemy! Życzymy jednocześnie owocnych przygotowań do rozpoczęcia zmagań na arenie międzynarodowej, czyli do Mistrzostw Świata FIM SuperEnduro 2017/2018! Start sezonu odbędzie się już 9 grudnia w krakowskiej Tauron Arenie.